Moss Raymarine Race 2006

Endelige resultater LYS overall

Sailed:3, Discards:0, To count:3, Ratings:LYS, Entries:24, Scoring system:My scoring system


Plass Nasj. Seilnr. Båtnavn Klasse Skipper Båttype Gruppe LYS Klubb R1 R2 R3 Total
                           
1 NOR 6335 Sjaman LYS 1 (<=1.15) Jan-Kristian Vedeler Maxi Fenix   1.07 Tønsberg 1.0 4.0 2.0 7.0
2 NOR 7449 Odyssevs LYS 2 (1.16-1.25) Rune Øverland Banner 1/2 ton   1.16 Gåsekalven SS 2.0 1.0 7.0 10.0
3 NOR 7194 Albus LYS 1 (<=1.15) Halvor Schøyen Maxi Fenix   1.07 Tønsberg 3.0 5.0 4.0 12.0
4 NOR 11531 Vannstrykeren LYS 2 (1.16-1.25) Atle Styrvold First 31.7 HR Beneteau 1.19 KNS 10.0 9.0 1.0 20.0
5 NOR 7487 Wish LYS 1 (<=1.15) Bjørn Erik Olsen Maxi Fenix   1.07 Tønsberg 12.0 2.0 6.0 20.0
6 NOR 11850 Too Obnoxious 2 LYS 3 (>=1.26) Petter Mørland Pedersen C&C 115   1.35 Askøy 4.0 6.0 11.0 21.0
7 NOR 12005 Elvis LYS 3 (>=1.26) Bjørn Lofterød First 34.7 Beneteau 1.29 Soon 8.0 7.0 12.0 27.0
8 NOR 9095 Chaos LYS 3 (>=1.26) Audar Sundvall Swan 48   1.39 Kragerø 7.0 3.0 18.0 28.0
9 NOR 3538 Spurven LYS 1 (<=1.15) Birger Sevaldson MINITON ONE OFF   1.07 Bundefjorden 5.0 13.0 10.0 28.0
10 NOR 9775 Bilbo LYS 2 (1.16-1.25) Andreas Wettre First 31.7 LR Beneteau 1.18 Bundefjorden 9.0 10.0 13.0 32.0
11 NOR 11541 JJ Flash LYS 3 (>=1.26) Geir Inge Juriks J/109   1.31 KNS 13.0 16.0 9.0 38.0
12 NOR 9322 Tarzan LYS 2 (1.16-1.25) Kjell Ellila First 31.7 LR Beneteau 1.18 Tønsberg 14.0 11.0 14.0 39.0
13 NOR 11963 Flora LYS 3 (>=1.26) Johan Andersen CB 365   1.28 Soon 11.0 15.0 15.0 41.0
14 NOR 9797 Pandora LYS 2 (1.16-1.25) Stein Ødegård First 31.7 LR Beneteau 1.18 Nesodden 16.0 21.0 5.0 42.0
15 NOR 11154 Førstedama LYS 2 (1.16-1.25) Trond Hammarø-Førde First 31.7 Beneteau 1.18 Bundefjorden 20.5 19.0 3.0 42.5
16 NOR 11140 Snaxy LYS 3 (>=1.26) Henning Tønnesson X-40   1.35 Moss 15.0 12.0 16.0 43.0
17 NOR 11867 Normar LYS 3 (>=1.26) Even Larsen First 34.7 Beneteau 1.29 Soon 19.0 8.0 17.0 44.0
18 NOR 9888 Norie LYS 2 (1.16-1.25) Ole Johan Kvan First 31.7 LR Beneteau 1.18 Drammen 22.0 17.0 8.0 47.0
19 NOR 3597 Max Flax LYS 1 (<=1.15) Lars Gunnar Strømmen Maxi Racer 80   1.12 Moss 6.0 18.0 25.0 DNS 49.0
20 NOR 4970 Abelone LYS 2 (1.16-1.25) Roar Nilsen X-102 mk II   1.19 Drammen 20.5 14.0 19.0 53.5
21 NOR 2139 Filia Maris LYS 1 (<=1.15) Hans-Christian Teien Happy 27   1.03 Moss 17.0 22.0 20.0 59.0
22 NOR 11956 Nicoline LYS 3 (>=1.26) Lars Petter Karlsen Elan 37   1.30 Fredrikstad 18.0 20.0 25.0 DNF 63.0
23 NOR 11643 Spiralis LYS 3 (>=1.26) Sven Olav Olvin Hanse 370   1.26 Bundefjorden 23.0 23.0 21.0 67.0
24 NOR 10576 Jackhammer LYS 3 (>=1.26) Jan B. Jansen Farr 395   1.38 KNS DNC DNC DNC 75.0

Sailwave Scoring Software 1.93
http://www.sailwave.com/