Gill Oslofjorden Rundt 2006

Doublehanded
# Seilnr Båtnavn Båttype LYS Seiler Seilforening Målgang
1 3538 Spurven Minitonner 1,07 Birger Sevaldson Bundefjorden Seilforening 14:40:03  
2 178   Ekspress 1,11 Magne Andersen Nesodden 14:38:39  
3 5162 Sophie Comfortina 32 1,14 Ramus Rønneberg Asker Seilforening 14:39:04  
4 1609 So Long Aphrodite 101 1,17 Rolf Andersen Asker Seilforening 14:37:18  
5 7040 jeppx x-99 1,25 Rune KNS 14:28:35  
6 9615 Amanda Bavaria 38, 2000 mod. 1,19 Per Ødegaard Asker 14:40:00  
7 10382 Seduction J/120 1,35 Mikkel Vislie Bærum 14:15:28  
8 9921 Ylajali Bavaria 40 AC 1,22 Kjell Holtskog Asker 14:41:53  
9 10083 Leken J-92 1,26 Bjarne Birkeland Bærum 14:38:45  
10 10378 Bris JS 9000 1,32 Knut Hjeltnes KNS 14:41:07  
11 4296 Wendigo Athena 34 1,17 Gunnar Gundersen KNS   DNC
LYS uten spinnaker
# Seilnr Båtnavn Båttype LYS Seiler Seilforening Målgang
1 11110 Lupona Kron 97 1,06 Wolfgang Eichstetter Asker 14:37:10  
2 4228 Aloha Alo 96 1,08 Colin Campbell Hurum Seilforening 14:41:24  
3 5907 COLON GD 37 1,03 Petter F. Ringvold KNS 14:54:17  
4 3305 skatten II Smiling 1,04 Anders Rolland Asker Seilforening 14:52:51  
5 10749 Psyke II Bavaria 31 1,11 Rolf Fesche Asker SF 14:50:00  
6 10707 Finally II Bavaria 38 1,21 Stein Myhre Asker Seilforening 14:35:30  
7 10218 Kruse 2 Beneteau Oceanis 331 1,13 Morten Fejerskov Asker SF 14:53:27  
8 6036 space feeling feeling 9.20 1,08 jan mejlænder-larsen asker   DNC
LYS ≤ 1,18
# Seilnr Båtnavn Båttype LYS Seiler Seilforening Målgang
1 1491 Point 2 Point Albin Ballad 1,08 Anders G. Larsson Asker Seilforening 14:42:03  
2 3106 Psyke Aphrodite 101 1,17 Tor Elling Halvorsen Asker seilforening 14:33:55  
3 5642 kvikkness Nessy 94 1,16 Erling B. Skallerud Asker Seilforening 14:37:55  
4 9797 Pandora First 31.7 1,18     14:36:44  
5 3236 Jutlandia C&C30E 1,09 Poul Mikkelsen Bærum Seilforening 14:54:37  
6 11413 Pia Hunter 41 DS 1,18 Petter Chr. Eriksen Asker 14:38:19  
7 5901 Kapteien Scanmar 33 1,13 Ingar Teien Asker 14:49:27  
8 4960 Mathilde Albin Nova 1,13 Morten Sollerud Asker seilforening 14:49:43  
9 4177 susanna scanmar 33 1,13 Bjørnar J Ørstavik Bærum 14:50:28  
10 9693 ITU BAVARIA 34 1,16 Tord Ulleberg Asker 14:49:21  
11 4500 Barsk II Comfortina 32 1,14 Bård Lurås Frognerkilen 14:54:12  
LYS 1,19–1,29
# Seilnr Båtnavn Båttype LYS Seiler Seilforening Målgang
1 9625 Fernanda Comfortina 35 1,22 Claus Werenskiold Bærum 14:37:02  
2 6375 Caramellen Finngulf 39 1,27 Calle Andersen Asker 14:35:21  
2 9282 Red Dingo X-342 MH 1,2 Øyvind Degnes Nesodden 14:46:45  
4 10042 DAWN II Grand Soleil 40 C 1,29 Tor Ingebrigtsen Asker 14:32:54  
5 10760 Naomi Sun Fast 35 1,22 Ole Gunnar Tveiten Asker 14:47:23  
6 7801 Artemis Contrast 400 1,26 Geir Gramdal KNS 14:41:46  
7 11543 Carmencita Arcona 370 1,26 Jørgen Husvik Bærum seilforening 14:43:52  
8 11485 Steps Ahead V Hanse 411 1,27 Tore Glen Berg Asker   DNC
LYS ≥ 1,30
# Seilnr Båtnavn Båttype LYS Seiler Seilforening Målgang
1 9555 Snehvit N-Yachts 41 1,3 Arild Berg Bærum 14:31:43  
2 9701 Godevenner First 40.7 1,34 Elling Rishoff ASKER 14:29:22  
3 9373 BACCUS FIRST 40.7 1,34 TORE KANDAHL ASKER 14:33:29  
4 9390 Mandalay Dehler 41 CR 1,27 Ragnar Bang Asker 14:50:24  
5 8948 S/Y Griffin Entonner 1,3 Erik Berg vestfjorden seilforening 14:46:12  
6 10681 Embla First 40.7 1,34 Arne Schjerpen Bundefjorden 14:40:23  
7 7751 Dill X-119 1,32 Arne Hammersland Bærum 14:44:04  
8 9779 Jokerman X 50 1,46 Per Ottar Skaaret Asker 14:25:34  
9 156 realkapitalutvikling 11 mod 1,33 team north asker 14:32:46 OCS
10 10016 Lufelia Luffe 43DS 1,3 Erik Toftenes Asker Seilforening 14:37:26 OCS
11 10775 sXy x-40 1,35 Peik Christensen kns 14:30:51 OCS
12 10240 Fritt Fram! First 40.7 1,34 Audun Gjøstein Asker   DNC