Resultat klasse D  Lys <=1,15 m/spin.2005
11 regattaer blir tellende i sammendraget.
          Poeng:                                Antall
Plass    Seilnr   Båt   Lys   Skipper  19/5  24/5  31/5   7/6   14/6  21/6  9/8  16/8  23/8     30/8   6/9   13/9   20/9  27/9  1/10    Sum  reg
1 7181   Fenix 1,07   Jan Espen Andersen 2   4 3 6 3 3 1 1 2   1 3     29 11
2 3538 Minitonner 1,07   Birger Sevaldson   2 2     1 4 3 3 5       1   21 8
3 5679   Albin Nova 1,14   Bjarne Hebnes       2 3 2 1 2   1 2   2   2 17 9
7 11241 Sun Od 35 1,13   Walther Davidsen 1 3 1   1         4 3 2       15 7
4 31   Yngling  1,01   Sten Frøyshov                 2   4   1   3 10 4
5 79   Knarr 1,03   Richard / Aslak Lie             2 4               6 3
6 389   Yngling 1,01 Pål Storehaug   1 3 1 4                     9 4
7 200 Yngling 1,01   Richard Lie         5                     5 1
8 121 Knarr 1,03 Robert Thoresen                     1   4     5 2
9 3850 1/2 ton one off 1,13 John Haukenes 2                             2 1
10 3048 Granada 31 1,09 Øyvind Lorentzen                             1 1 1
11     Yngling 1,01 Lars         0                     0 1
Antall båter       3 2 4 3 5 3 4 4 4 3 3 1 4 1 3   51
Resultat klasse E   Lys > 1,15 m/spin 
11 regattaer blir tellende i sammendraget.
          Poeng:                                Antall
Plass    Seilnr   Båt   Lys   Skipper  19/5  24/5  31/5   7/6   14/6  21/6  9/8  16/8  23/8     30/8   6/9   13/9   20/9  27/9  1/10    Sum  reg
1 7822   Forgus 36 1,16   Bjørn Sissener   4 3 9 3     0 5 3 2 3 6 4 7 49 12
2 9660 X-332 1,23 Terje Hall Torgersen   5 5 7 4     7 6   4 5   5   48 9
3 7128   Hunter Legend 1,21   Kaj Bjørnstad   3 4 8 1 4   6 3 5 3 2 4 2 6 47 13
4 5246   X-402 1,28   Robert Nyhus     2 6   2   4 2       1 4   21 8
5 6452   Mosquito 1,17   Jan Egil Andresen 1 2 6 4 2 3         1         19 7
6 9000 Farr ILC 40 1,45 Team XFRAM               5 1     4 3 3 3 19 4
8 11534 Dehler 34 1,25 Jan Egil Andresen               2 2 4   1 1   2 12 1
9 11098  Bavaria 35 match 1,31   Receb Øzeke   1 0 0   1 2 4   1     2     11 1
10 10190  First 456 1,29   Ketil Hebnes       2     1 3             5 6 1
11 99999  Benetau 361 Oc 1,18   Petter Amundsen       5                     1 5 2
12 10910 Match 42 1,34 Ludvig Daae       3                       3 1
Antall båter       1 5 6 9 5 4 2 7 6 5 5           47
  OPPEGÅRD SEILFORENING                                
Resultat overall 
11 regattaer blir tellende i sammendraget.
      Lys m/   Poeng:                                Antall
Plass    Seilnr   Båt   Lys   Skipper  19/5  24/5  31/5   7/6   14/6  21/6  9/8  16/8  23/8     30/8   6/9   13/9   20/9  27/9  1/10    Sum  reg
1 7181   Fenix 1,07   Jan Espen Andersen 4   9 12 9 7 5 6 7 7   4 8     78 11
2 9660 X332 1,23  Terje H. Torgersen Bsf   8 8 9 10     10 6   8 7   7   73 9
3 7822   Forgus 36 1,16   Bjørn Sissener   7 3 11 7     0 8 5 4 3 9 5 10 72 12
4 7128   Hunter Legend 1,18   Kaj Bjørnstad   6 6 10 5 6   8 4 6 5 2 4 2 9 69 13
5 3538  Minitonner 1,07   Birger Sevaldson   3 5     2 6 9 9 10       4   48 8
6 5679   Albin Nova 1,14   Bjarne Hebnes       9 2 4 3 7   5 2   6   6 44 9
7 11241 Sun Od 35 1,13   Walther Davidsen 2 4 4   4         9 6 5       34 7
8 6452   Mosquito 1,17   Jan Egil Andresen 1 5 10 4 6 5                   31 6
9 79   Knarr 1,03   Richard Lie             4 11 8 8           31 4
10 5246   X-402 1,28   Robert Nyhus     2 6   3     4 2     7 1 5 30 8
11 31   Yngling 1,01   Sten Frøyshov                     7   5 6 7 25 4
12 9000 Farr ILC 40 1,45 Team XFRAM               5 1     6 3 3 4 22 6
13 11534 Dehler 34 1,25 Jan Egil Andresen               2 2 4 3 1 1   3 16 7
14 10190   First 456 1,29  Ketil Hebnes       2     1 3             8 14 4
15 11098 Bavaria 35 match 1,31  Receb Øzeke   2 0 0   1 2 4   1     2     12 8
16 121 Knarr 1,03 Robert Thoresen                     1   10     11 2
17 200 Yngling 1,01   Richard Lie         8                     8 9
18 99999 Benetau 361 Oc 1,18  Petter Amundsen       5                     2 7 2
19 389   Yngling 1,01 Pål Storehaug   1 1 1   3                   6 4
20 3850 1/2 ton one off 1,13 John Haukenes 3                             3 1
21 10910 Match 42 1,34 Ludvig Daae       3                       3 1
22 3048 Granada 31 1,09 Øyvind Lorentzen                             1 1 1
23     Yngling 1,01 Lars         0                     0 1
Antall båter       4 8 10 12 9 8 7 11 9 10 8 7 10 7 10   130
Snitt antall båter pr. start: 8,7
 Strykninger er markert med